درباره گالری


«نظرگاه» نام مجموعه‌ای است که از یک سو همچون هر گالری دیگر هنر، آثار تجسمی را به نمایش می‌گذارد و از سوی دیگر در قامت تریبونی تخصصی، به نقد موضوعات و یافته‌های علمی می‌پردازد.

گالری هنر و پژوهش «نظرگاه» از سال ۱۳۹۶ و در شانزدهمین سال فعالیت پژوهشکده هنر، معماری و شهرسازی نظر، آغاز به کار نمود. سابقه پژوهشی هنرمندان و صاحبنظران در پژوهشکده، پشتوانه استواری برای «نظرگاه» بوده و فضای مناسبی را برای عرضه محصولات علمی بخش‌های مختلف پژوهشکده فراهم کرده است.

فضای گالری با مساحتی در حدود ۲۰۰ متر مربع و بهره‌مندی از مشخصات فنی نمایشگاه آثار هنری و برخورداری از امکانات حرفه‌ای صوت و نور و مدیریت متخصص، همزمان برای برگزاری رویدادهای هنر و پژوهش تجهیز شده است.

گستره فعالیت نظرگاه در زمینه‌های هنر، محیط، منظر و نیز معماری، میراث و گردشگری است که در قالب میزگردهای نقد راهبردی، کرسی‌های نظریه‌پردازی، نمایشگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی کوتاه مدت برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان می‌توانند با ثبت‌نام در لیست حاضرین هر برنامه گواهی حضور دریافت نمایند و از مزایای آن برای چاپ مقاله در مجلات و سفرهای علمی این مجموعه استفاده کنند.

فرم همکاری با گالری نظرگاه: میزگرد نقد راهبردی، کرسی نظریه‌پردازی ، نمایشگاه تخصصی، دوره آموزشی کوتاه مدت

آدرس: خیابان دکتر قریب – شماره ۲۳ – گالری نظرگاه

شماره تماس: ۶۶۹۱۵۸۲۹ – ۰۹۱۲۷۱۷۰۲۵۹

پست الکترونیک: info[at]nazargaah.com